Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S

2,500 L

Ndjeni muziken sikur te jeni ne koncert. Me teknologjine me te fundit te Bluetooth 5.0 dhe lidhjen automatike gjithcka behet me e lehte. Mikrofon te integruar, rezistente ndaj ujit dhe me 12 ore degjimi te muzikes tuaj te preferuar, i bejne kufjet perfekte per ju. Kontroll te audios me prekje dhe me ane te komandave zanore.

S’ka stok

SKU: DUN502-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand
Style

Ear Hook

Control Button

Yes

Vocalism Principle

Dynamic

Wireless Type

Bluetooth

Frequency Response Range

20-20000Hz

Waterproof

Yes

Charging Box Battery

300mAh

Charging Time of Charging box

About 2 hours

Active Noise-Cancellation

Yes

Communication

Wireless

Volume Control

Yes

With Microphone

Yes

Resistance

16Ω

Sensitivity

120±5d

Bluetooth Protocal

HFP/A2DP/ HSP/AVRCP

Battery Hours

12 Hours

Charging time of earphone

About 1.5 hours

Wireless Range

10m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim