Xiaomi USB Type-C Braided Cable 100cm

700 L

Kabell USB dhe Type C. Te dy ne nje fish te vetem me gjatesi prej 100 cm. Material shume rezistent. Mundeson karikim dhe kalim shume te shpejte te te dhenave.

Ka stok

SKU: DUN675 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion shtesë

Peshë
1 kg
Brand
Cable Length

100cm

Output Ports

USB Type C

Input Port

USB 2.0 (Type A)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim